Home   Ceník

Ceník

Základní ceník služeb PRAGOECON Consulting

Náš servis pro Vás představuje především úsporu financí a času. Cena za naši práci se odvíjí od řady vstupních parametrů, jako je počet zaúčtovaných dokladů, množství daňových a účetních konzultací, systém vedení účetnictví, standardizace (IFRS, US GAAP) a další skutečnosti.

Způsob našeho odměňování závisí na konkrétní dohodě s klientem, preferujeme však paušální měsíční model bez následného sledování a fakturace „víceprací”. Pouze pokud nastane jakákoliv mimořádná situace, mimořádná účetní závěrka nebo kontrola účetnictví minulých období, budou tyto práce, po oboustranném odsouhlasení, fakturovány nad rámec měsíčního paušálu.
V ceně za vedení účetnictví outsource je zohledněna také náročnost s ohledem na obor Vašeho podnikání, objem, kvalitu a funkčnost Vámi dodaných dat a podkladů, způsob komunikace atd. Abychom mohli stanovit orientační cenu přímo dle Vaší situace, využijte, prosím, následující formuláře. Obratem se vám ozveme s konkrétní cenovou kalkulací a nabídkou služeb. Tabulkový ceník může být zavádějící. V sídle naší společnosti v Praze následně domluvíme podrobnosti a podmínky pro poptávané služby od vedení účetnictví po školení vašich zaměstnanců.

Nabídkovou cenu rozdělujeme do dvou částí, první je zahajovací fáze podnikání v ČR a druhá již provozní část podnikání. Využijte náš orientační ceník:

Formulář pro výpočet předběžné ceny za zpracování mezd

Firma*:
IČ:
Kontaktní osoba:
Email*:
Telefon:
Počet zaměstnanců: hlavní pracovní poměr
dohoda o pracovní činnosti
dohoda o provedení práce
Předmět činnosti:
Komunikační jazyk/y*:
Další informace (stručný popis výpočtu mezd):
Údaje označené * jsou povinné.
Prosíme opište kód:captcha

Formulář pro výpočet předběžné ceny za vedení účetnictví

Firma*:
IČ:
Kontaktní osoba:
Email*:
Telefon:
Plátce DPH*:
Silniční daň*:
Odhad počtu dokladů : faktury přijaté
faktury vydané
banka
pokladna
leasingy
ostatní
Počet zaměstnanců:
Předmět činnosti:
Komunikační jazyk/y*:
Další informace (stručný popis výpočtu mezd):
Údaje označené * jsou povinné.
Prosíme opište kód:captcha