Home   Kariéra v PRAGOECON Consulting

Kariéra v PRAGOECON Consulting

Ekonomické poradenství ve všech oblastech účetnictví

Naše dynamicky se rozvíjející společnost neustále hledá do svého kolektivu nové perspektivní kolegy. Zaměstnanci jsou pilířem naší společnosti a je brán velký důraz na jejich profesní znalosti, dosažené vzdělání, předchozí praxi v oboru a charakterové rysy. Jsme si vědomi, že kvalitní kolektiv a bezproblémové mezilidské vztahy v něm, se odráží na celkovém obrazu firmy.

Máte-li dojem, že by jste mohli být přínosem pro naši společnost, máte přehled o účetních a daňových zákonech, chuť se neustále profesně zdokonalovat a nebojíte se převzít osobní zodpovědnost za Vaši budoucí kariéru do vlastních rukou, pak nám zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem a uvedením pozice, o kterou se ucházíte, na HR oddělení na adresu kariera@pragoecon.cz.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, zajímavou práci s velkým prostorem pro realizaci, možnost profesního a kariérního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, firemní vzdělávání, příspěvky na jazykové kurzy a mnoho mimopracovních aktivit včetně finančních příspěvků.

AKTUÁLNĚ PŘIJEMEME KOLEGYNI NA POZICI FINANČNÍ ÚČETNÍ:

Popis pozice: Orientujete se v daňových zákonech? Máte praxi s vedením účetnictví? Chcete se neustále zdokonalovat? Do našeho více než 10-ti členného kolektivu hledáme novou kolegyni, s praxí minimálně 2 roky, na pozici samostatná finanční účetní.

Požadujeme:

    • praxe s vedením účetnictví min. 2 roky
    • znalost účetních a daňových zákonů
    • znalost SW ABRA G3
    • znalost MS Office, hlavně Excel
    • znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

      • stabilní zázemí společnosti působící již více než 10 let na českém trhu
      • dobré platové ohodnocení
      • odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce
      • zaměstnanecké benefity (stravenky, sportovní akce, příspěvky na rekreaci, atd.)
      • díky naší divizi ,,Semináře´´ bezplatný přístup k profesnímu vzdělávání

Datum nástupu: ihned Obor: Audit, daně, účetnictví / Banky, finance Kraj: Hlavní město Praha Město: Praha Pracovní úvazek: Plný úvazek Požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání s maturitou

DÁLE HLEDÁME TAKÉ NÁSLEDUJÍCÍ KOLEGY:

    • Mzdová/ý účetní
    • Mzdová/ý účetní – junior
    • odborný lektor – zaměření účetnictví, daně, mzdy

Vaše kariéra v PRAGOECON Consulting závisí jen na Vás.