Naše společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. působí na trhu již od roku 2001, a zaměřuje se na outsourcing kompletního vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, stejně jako na účetní a daňové poradenství.

Našim cílem je poskytovat servis, který Vám umožní nemyslet na své účetnictví a související činnosti, ale naplno se zaměřit na svou firmu a její každodenní i dlouhodobé směřování.

Využíváme, a podílíme se na inovaci nejnovějších technologií, které umožňují přístup k Vašemu účetnictví 24 hodin a 7 dní v týdnu, a zároveň poskytují přehledné a jasné informace o stavu Vašich financí a volný prostor k jejich dalšímu efektivnímu využití.

Kromě klasického outsourcingu účetních služeb poskytujeme našim zákazníkům i variantu indoor, kdy naši specialisté dochází k Vám, a veškeré operace se dějí na Vámi určeném místě.

Součástí naší práce jsou také návrhy na optimalizaci Vašich výnosů a nákladů, řešení rentability, stejně jako zavádění vnitropodnikových standardů a směrnic.

Nejsme jednotlivci, jsme tým, který se díky svým zkušenostem, vzdělávání a v neposlední řadě díky svým morálním hodnotám stává partnerem, o kterého se můžete skutečně kdykoliv opřít.

Díky široké základně spolupracovníků z řad právníků, daňových poradců, auditorů, exekutorských či notářských kanceláří umíme poskytovat bohaté spektrum dalších služeb.

V roce 2005 naše společnost úspěšně prošla certifikačním auditem QMS a je držitelem certifikátu kvality ISO EU 9001:2001. V rámci zajištění bezpečnosti informací a ochrany soukromí našich klientů jsme od roku 2024 držitelé certifikátu ISO 27001.

Samozřejmostí je uzavřená pojistná smlouva proti podnikatelským rizikům.

Naši lidé hovoří plynně v anglickém a německém jazyce.

 

Pracujeme s těmito účetními systémy NetSuite, Pohoda, Abra, Abra FlexiBee, Money, Pamica, Helios, Vema a Magma.