Home   O nás

O nás

Od analýzy účetnictví k vzestupu Vaší společnosti

Jsme společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. V oboru účetnictví působíme již od roku 2001, zaměřujeme se na outsourcing kompletního vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, stejně jako na účetní, daňové a ekonomické poradenství. Díky široké základně spolupracovníků z řad právníků, daňových poradců, auditorů, exekutorských či notářských kanceláří umíme poskytovat bohaté spektrum dalších služeb.

Náš servis Vám umožní nemyslet na své účetnictví a související činnosti, ale naplno se zaměřit na svou firmu a její každodenní i dlouhodobé směřování. Ke své práci a komunikaci s našimi klienty využíváme nejmodernější technologie, díky kterým je náš servis skutečně prvotřídní a bezproblémový.

Technologie jako SQL a client server pro Vás, našeho klienta, znamená přístup denně k Vašemu účetnictví 24 hodin a 7 dní v týdnu, přehledné a jasné informace o stavu Vašich financí a volný prostor k jejich dalšímu efektivnímu využití. Součástí naší práce jsou také návrhy na optimalizaci Vašich výnosů a nákladů, řešení rentability, stejně jako zavádění vnitropodnikových standardů a směrnic.

„Věděli jste, že můžeme účtovat ve Vámi zvoleném účetním systému?“
„Kromě klasického outsourcingu účetních služeb, mohou naši účetní docházet přímo k Vám
do sídla firmy, či Vámi určeného místa a vést veškeré účetní služby přímo u Vás.

Díky svým zkušenostem a neustálému vzdělávání našich zaměstnanců jsme v oboru účetnictví, personalistiky a daní opravdu jako doma. Chceme svým klientům být skutečnou oporou, proto pořádáme odborné semináře na témata, která jim přinesou maximum užitečných informací pro jejich podnikání. Daňová problematika, mzdová a personální agenda nebo uživatelské ovládání speciálních účetních softwarů je jen nepatrný výčet našich tématických okruhů, které umíme zaměřit a vypilovat na míru právě pro Vás a Vaše zaměstnance.

V roce 2005 naše společnost úspěšně prošla certifikačním auditem QMS a je držitelem certifikátu kvality ISO EU 9001:2001. Samozřejmostí je uzavřená pojistná smlouva proti podnikatelským rizikům. Naši lidé hovoří plynně v anglickém a německém jazyce.

Budeme Vaším poradcem, který Vám vždy poskytne tu pravou informaci v pravý čas, který se orientuje v prostředí často se měnící daňové, účetní a personální legislativy.

Budeme Vaším partnerem, o kterého se můžete skutečně a kdykoliv opřít.

Pracujeme s těmito účetními systémy
pohoda abra netsuite money pamica helios magma