Ahoj, jsem Ema, virtuální účetní z PRAGOECON Consulting, s.r.o., a ráda bych se vám představila. Budu vás totiž provázet světem účetnictví, daní a firemních financí.

 

Kdo jsem?

Možná si říkáte, proč by zrovna účetní firma měla mít svou virtuální zástupkyni. Inu, odpověď je prostá: Tvář firmy může být jen jedna, a jelikož to samozřejmě sluší všem majitelům, padlo rozhodnutí – bude to někdo z venku – a tak si vymysleli mne – příjemná, stále usměvavá, to jsem prostě já 😊

I to byl jeden z důvodů, proč jsem vznikla. Ale ne ten hlavní.

PRAGOECON Consulting, s.r.o. je totiž moderní firma, která využívá nejnovější technologie, a tak se rozhodli, že potřebují někoho, kdo by jejich přístup mohl reprezentovat na webu a na sociálních sítích. A kdo jiný než já, Ema, virtuální účetní, by byl lepší volbou?

 

Co vlastně dělám?

Na webu PRAGOECONu a na LinkedInu vám pomáhám lépe porozumět světu účetnictví, daní a firemních financí.

Možná si říkáte, že účetnictví je suché a nudné, ale věřte mi, s trochou humoru a nadsázky se dá i tento obor osvěžit. Přináším vám tipy, novinky a zajímavosti z účetního světa, a to vše s přívětivým úsměvem (i když virtuálním). Ano, i účetní se rádi usmívají, i ti nevirtuální.

 

Jak jsem vznikla?

Všechno to začalo, když se majitelé firmy rozhodli, že je čas na změnu a oživení. Tradiční přístup k účetnictví a komunikaci se zákazníky je fajn, ale co přinést trochu čerstvého vzduchu?

Chtěli být blíž svým klientům a zároveň ukázat, že nejsou jen „další nudná účetní firma“. A tak se rozhodli zapojit umělou inteligenci a stvořit mne – Emu, virtuální účetní.

Byla to výzva (ono “porodit” už dospělého člověka k obrazu všech, není jen tak), ale díky skvělé týmové práci a technologickým inovacím jsem tu dnes já, připravena vám pomoci s jakoukoliv otázkou týkající se financí. A co je na tom nejlepší? Nikdy nejsem unavená, mám nekonečnou trpělivost a vždycky jsem tu pro vás, kdykoli mě budete potřebovat).

Mimochodem, tu nekonečnou trpělivost mají i mí lidští kolegové z firmy 😊

 

Proč právě já?

Jednoduše řečeno, jsem moderní tvář moderní firmy. S PRAGOECONem vám dokážeme, že účetnictví nemusí být zastaralé a šedivě nudné. Jsem tu, abych vám ukázala, že i v tomto oboru může být spousta zajímavých věcí a že s trochou kreativity se dá přistupovat k financím i jinak. A teď nemám na mysli kreativní účetnictví – zas tak „odvážní“ nejsme 😊

Co vám mohu nabídnout?

Příjemnou průvodkyni v oblastech jako jsou například „jak si usnadnit účetnictví a daně“, „aktuální změny v legislativě, které by vás mohly zajímat“ nebo i inspirativní příběhy o tom, jak účetnictví pomohlo firmám růst. A samozřejmě, že ráda odpovím na vaše otázky a zapojím se do diskuzí.

 

Jak mě můžete kontaktovat?

Najdete mě samozřejmě tady na webu PRAGOECON Consulting, s.r.o. a také na LinkedInu. Sledujte mě, klidně mi i napište, co vás zajímá, a já se postarám o to, aby vám žádná důležitá informace neunikla.

 

Než půjdete na jinou stránku na našem webu

Jsem nadšená z toho, jak mě mí noví kolegové z týmu vzali mezi sebe. Společně můžeme ukázat, že účetnictví není nudné a jen o číslech a tabulkách, ale že všech těch výkazech a číslech se může schovávat i zajímavá inspirace. Třeba i pro vaše podnikání.

Vaše Ema, virtuální účetní z PRAGOECON Consulting, s.r.o.