Společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. se zabývá kompletním vedením účetnictví, outsourcingem mzdové a personální agendy, účetním a daňovým poradenstvím, ekonomickým poradenství , zprostředkováním auditu a zprostředkovatelskou činností. Úzce spolupracujeme s právníky, daňovými poradci, exekutory, auditory a notářskou kanceláří.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti outsourcingu ekonomických služeb, nabízíme i zavedení vnitropodnikových standardů a směrnic, dále také možnost optimalizace nákladů na běh obchodní společnosti a návrhy řešení rentability.

Naše zkušenosti využíváme i v pořádání odborných seminářů na témata , která jsou nám vlastní, a se kterými se v rámci vašeho podnikání potýkáte – tedy z oblasti daňové problematiky, mezd a personalistiky, účetnictví, uživatelské znalosti softwarů apod.. Ve způsobu vedení seminářů se odráží fakt, že nejsme v roli pouze pořadatele, ale přenášíme sem své zkušenosti, poznatky, a potřeby těch, pro které jsou tyto semináře pořádány.

Krédem naší společnosti je navázání blízkého kontaktu s našimi klienty a být jejich partnerem a poradcem, na kterého se mohou kdykoliv obrátit. Přejeme si, aby prioritou našich klientů bylo jejich podnikání, nikoliv zabývání se neustále se měnícími zákony a předpisy v oblasti daní, účetnictví a personalistiky.

Naše společnost se neustále dynamicky rozvíjí. V současné době společnost zaměstnává 16 zaměstnanců. Zaměstnanci jsou pilířem naší společnosti a zároveň naším největším marketingovým nástrojem. Je brán velký důraz na vzdělání a předchozí praxi všech zaměstnanců, nemalá část našich zaměstnanců se skládá s absolventů vysokých ekonomických škol, kteří v naší společnosti již v době studií pracovali minimálně dva roky na pozici asistent účetní. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně školeni v oblasti daňových, účetních a souvisejících předpisů a zákonů. Samozřejmostí je možnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce.

Naše společnost v roce 2005, jako jedna z mála účetních a daňových kanceláří, úspěšně prošla certifikačním auditem QMS a je držitelem certifikátu kvality ISO EU 9001:2001.

Samozřejmostí je uzavřená pojistná smlouva proti podnikatelským rizikům.