Home   Účetnictví

Účetnictví

Vedení účetnictví

Svěřte nám své účetnictví a věnujte se své firmě! Náš servis zahrnuje kompletní vedení účetnictví včetně svozu dokladů, vedení evidence majetku, zpracování podkladů pro veškerá daňová přiznání a řadu dalších úkonů.

Mzdový servis

Nechte mzdy svých zaměstnanců na nás! Zajistíme pro vás vše od jejich výpočtu a evidence zaměstnanců přes výplatní pásky a podklady pro odvod pojištění, daní a poplatků, po roční zúčtování či měsíční rekapitulace.

Daňový servis

Neztrácejte se v proměnlivé daňové džungli! Přenechte nám zpracování a podání svých daňových přiznání, jednání s úřady, optimalizaci daňové povinnosti, zajištění odkladu daňového přiznání nebo auditu.

Služby v mimořádných situacích

Neděste se mimořádných událostí! S námi hravě zvládnete rekonstrukci svého účetnictví, mimořádné účetní uzávěrky, kontroly účetnictví minulých období, transformace společností i konsolidované uzávěrky.

Vedení účetnictví v sídle klienta

Svěřte se do péče profesionála! Pokud si to situace žádá, zajistíme vedení účetnictví ve Vašem sídle nebo v místě, které určíte, na Vašem softwaru, včetně zajištění komunikace mezi Vašimi pobočkami.

Dále nabízíme

Spolehněte se na nás i v dalších oblastech! Poskytujeme ekonomické poradenství, ovládáme zakládání, změny i likvidaci obchodních společností, analýzy stavu ekonomických subjektů a řadu dalších aktivit.